חתונה בכותל

 

אין דרך אחת לתכנן חתונה, יש כאלה שיחגגו באולם, גני אירועים או אפילו אירוע פתוח ביער ויש כאלה שיחשבו על משהו אחר ויותר מסורתי כמו חתונה בכותל, ההחלטה הזאת צריכה להיות עם התחשבות באורחים שלכם וכמובן בחלום של איך תראה החתונה שלכם.
 
לכל מי שרוצה לחושב מחוץ לקופסה בכל מה שקשור לתכנון החתונה, אתם יכולים לחגוג את האירוע הגדול שלכם בכל מקום, בחוף, במדבר או במרתף יין. אבל תזכרו שתצטרכו הפקה שלמה ובמקומות מסוימים גם אישורים. קל להתאהב ברעיון של חתונה מסוג אחר, צריך להתחשב באורחים שלכם שלא יעשו הליכות ארוכות להגיע למקום האירוע, במיוחד בחתונה שמתקיימת בשעות החשיכה. אם המקום לא במרחק שעה נסיעה, אל תצפו שכולם יגיעו או לפחות תארגנו הסעה.
 
כדי לבנות הפקה מסוג זה עליכם להתארגן זמן מראש לכל ההכנות, גם ספקים תפוסים חודשים קדימה, חתונה בחוץ עדיפה בעונות אביב או סתיו מבחינת מזג אוויר, בעונת הקיץ צריך שיהיה מזגן בקרבת מקום. אחד המקומות הפתוחים המבוקשים לאירועים זה הכותל ולאחר מכן לחגוג במסעדה לאירועים בירושלים בקרבת מקום עם ארוחה טובה לאורחים, מוזיקה וריקודים, בגלל זה יש הרבה חברות שמארגנות לכם את האירוע מההתחלה ועד הסוף כמובן שיש לבחור מסעדה כשרה בירושלים כדי לכבד את האורחים ששומרים.
 
חתונה יכולה להיות אירוע מלחיץ, יש הרבה חששות וציפיות וזה גורם לזוג להיות לא בנוח, האווירה הפתוחה בכותל ואז מעבר למסעדות בירושלים יכול לגרום להקלה, בכותל אנשים רגילים לשמוח ומסעדה יש אווירה יותר נינוחה מאולם, זוגות צריכים לשמור שזה אמנם היום הגדול אבל יש איתם הרבה תמיכה של משפחה וחברים, כך שהם יעברו את זה יחד בשמחה רבה. המשפחה חיכתה ליום הזה הרבה זמן והם כאן בשבילכם.
 
אם אתם רוצים חתונה בכותל כדאי שאת המקום הבא שאתם לוקחים את האורחים שלכם יהיה מוכר, מונטיפיורי בכותל הינו בין האולמות האירועים הוותיקים בכותל עם ניסיון של מאות אירועים מסוגים שונים, אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.  

רוצים לחגוג אירוע בכותל מונטיפיורי בכותל זו הכתובת!